Naše další projekty
Menu CAPNE

O nás

Za projektem UŽITEČNÉ KONTAKTY stojí Česká asociace pro nemovitosti, z.s. (nezisková organizace).

Česká asociace pro nemovitosti, z.s. od roku 2015 pomáhá běžným lidem při realitních transakcích (prodej, koupě či pronájem nemovitostí). V obecném pojetí pak realizuje kroky vedoucí ke změně realitního trhu v České republice k lepšímu, bezpečnějšímu. Snaží se vytvořit rovné podmínky jak pro prodávající, tak pro kupující, pronajímatele, ale i drobné živnostníky a firmy. 

Chceme nestrannou, nenásilnou a nezkreslenou formou předávat aktuální informace z realitního trhu, poskytovat kvalitní služby a nástroje, vzdělávat širokou veřejnost – to vše s cílem vyšší bezpečnosti realitních transakcí na českém realitním trhu.
 
Sdružujeme subjekty, které cítí, stejně jako my, potřebu zlepšovat a zkvalitňovat český realitní trh a tím pomáhat zodpovědným vlastníkům nemovitostí, pronajímatelům, živnostníkům a firmám (působícím na trhu nemovitostí).
 
Poskytujeme UŽITEČNÉ KONTAKTY s cílem pomoci běžným lidem při realizaci jejich snů spojených s realitní transakcí.
Pomáháme běžným lidem při realitních transakcích. Prodáváte, kupujete či pronajímáte? - děláme vše pro bezpečné reality!!!

 

… JSME TU PRO VÁS  

 

V rámci osvěty bezpečných realitních transakcích jsme oslovili radnice a velké zaměstnavatele v České republice. Postupně s nimi jednáme o formách spolupráce.

Aktuální seznam zodpovědných radnic, které nám pomáhají šířit myšlenku bezpečných realitních transakcí je uveden na speciálním portále ZodpovedneRadnice.cz.

Seznam velkých zaměstnavatelů, kteří se rozhodli pomoci svým zaměstnancům a zároveň pomoci zkvalitnění trhu nemovitostí v České republice je uveden na speciálním portále ZodpovedneFirmy.cz.

 

Naši partneři a členové nám pomáhají vytvářet hodnotný obsah, který má primárně preventivní charakter. Naší snahou je vám předat maximum informací, nástrojů a rad, abyste se vyvarovali CHYBÁM a prošli realitní transakcí BEZPEČNĚ a EFEKTIVNĚ.

 

ASOCIACE v médiích - doporučujeme poslechnout krátkou reportáž "Jak pomáhá Česká asociace pro nemovitosti lidem" - vyslechnout ZDE.

 

Naše DALŠÍ PROJEKTY, na kterých pracujeme nebo spolupracujeme.

 

Naše Asociace pomáhá potřebným - více informací zde.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace