Naše další projekty
Menu CAPNE

Ochrana osobních údajů

Určeno pro zájemce vyplňující poptávkový formulář na portále UzitecneKontykty.cz, který je provozován neziskovou organizací Česká asociace pro nemovitosti, z.s.


Ochrana osobních údajů

Zájemce odesláním poptávky prostřednictvím poptávkového formuláře uděluje Provozovateli portálu, v souladu s příslušným ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním jeho osobních údajů uvedených v registračním formuláři, zejména jména a příjmení  či názvu firmy, adresy trvalého pobytu či sídla nebo provozovny, IČ, kontaktních údajů, včetně telefonních čísel a e-mailových adres, a to za účelem prezentace jeho poptávky Inzerentovi, jakož i pro vnitřní potřeby Provozovatele portálu. Zájemce má právo přístupu ke svým osobním údajům. Zájemce může kdykoliv zpracovávané osobní údaje změnit, a to prostřednictvím žádosti o změnu zaslanou na e-mailovou adresu sekretariat@capne.cz.

Ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., pak Zájemce odesláním poptávky prostřednictvím poptávkového formuláře souhlasí s tím, aby Provozovatel portálu využil podrobností elektronického kontaktu k zasílání obchodních sdělení týkajících se činnosti Provozovatele portálu. Zájemce má právo zrušit zasílání obchodních sdělení na e-mailu sekretariat@capne.cz nebo v rámci odpovědi na obchodní sdělení, které bylo zasláno e-mailem.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace