Naše další projekty
Menu CAPNE

Výhody spolupráce - ODHADCI

Odhad ceny nemovitosti (prodej, pronájem, zástava, darování, dědictví apod.) je nepostradatelnou činností v rámci zmíněných ralitních traknsakcí.

Být v daném městě jediným doporučovaným odhadcem ze strany České asociace pro nemovitosti, z.s. (neziskové organizace), která pomáhá běžným lidem při realitních transakcích? ANO! - toto je nabídka exklusivní spolupráce s naší Asociací
 

Jaké výhody Vám přinese spolupráce?  

  • zvýšení počtu reálných objednávek
  • zvýšení povědomí o Vašich službách
  • zvýšení kreditu Vaší společnosti – doporučována naší Asociací
  • možnost získání titulu „kvalitní služba“
  • nový komunikační kanál na potenciální zákazníky

 

Proč spolupracovat?

V reakci na velice časté dotazy našich členů a obecně lidí, kteří aktuálně řeší své bydlení, prodávají, kupují nebo pronajímají nemovitost, hledajících kvalitní poskytovatele služeb, vznikl portál UzitecneKontakty.cz. Jdeme naproti aktuální potřebě služeb odhadců = veliká relevance!

Našim cílem jsou bezpečné reality v České republice. Bezpečnost se pojí s kvalitou poskytovaných služeb. Znalost realitní transakce a kvalitní služby pomáhají zkvalitnit celý trh nemovitostí.

 

Exkluzivní nabídka a cena

Spolupracujeme pouze s omezeným počtem prověřených partnerů, o kterých se domníváme, že nabízí lidem solidní služby. Díky tomu je nabídka spolupráce exkluzivní. Nejsme pasivním katalogem firem. Naopak vybíráme a podporujeme jen vybrané partnery. Těm postupujeme všechny poptávky našich členů i široké veřejnosti.

Cena spolupráce na rok 2017:  500 Kč / měsíc

Více informací ke stažení zde . Nyní platební prázdniny na 6 měsíců. Platnost akce do 31.3.2017.
Více informací o výhodách spolupráce, ceně, aktuální akci apod. na obchod@capne.cz nebo na tel.: 775 205 305.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace